Systémové kompakty i digitální zrcadlovky

Dětský fotoaparát Kiddyzoom

Dětské fotoaparáty jsou doslova hitem a to už pro děti od 5 let. Právě tento věk, mnohdy ještě dříve, děti velmi rychle začínají sahat po digitálních fotoaparátech svých rodičů, jejichž váha jim sotva dovolí vyzkoušet si fotografování jako takové. Ideálním řešením, jak zajistit vašemu dítěti zábavu během celého dne, jsou právě dětské fotoaparáty, velmi populární se staly fotoaparáty Kiddyzoom. Dětské fotoaparáty Kiddyzoom jsou přitom plnohodnotné fotoaparáty, jejichž funkce jsou více méně identické s těmi klasickými digitálními a navíc umožňují dokonce i natáčení videa.

Dětský fotoaparát Kiddyzoom přináší dětem obrovské množství zábavy v jednom přístroji, který má dokonce speciální funkci měniče hlasu, což je pro děti obrovskou příležitostí, jak se zabavit. A nejen pro děti, dokonce i dospělí si v tomto případě přijdou na své. Primární funkcí dětského fotoaparátu Kiddyzoom je samozřejmě fotografování a natáčení videí, přináší dětem ale i jisté bonusy, které rozhodně nejsou k zahození. Lze zmínit například originální efekty a triky nebo hry, které dětem mohou zkrátit momentální dlouhou chvíli.

Cena dětského fotoaparátu Kiddyzoom se pohybuje od 1 600,- Kč – záleží hlavně na funkcích a jiných vychytávkách, které bude mít dětský fotoaparát k dispozici. Chcete-li pro své děti plnohodnotný fotoaparát a navíc dokonalý prostředek k zábavě, dokupte navíc i paměťovou kartu – není součástí balení, díky které je možné nahrát do fotoaparátu ještě více her, karta navíc umožní větší množství ukládání fotografií, které vaše děti vytvořily. V souvislosti s dětskými fotoaparáty Kiddyzoom je možné vybírat z různých barevných kombinací, velmi populární jsou mezi dětmi fotoaparáty s otáčivým objektivem a LCD displejem.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Foto technika a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.