Systémové kompakty i digitální zrcadlovky

Polaroid fotoaparát

Polaroidy se vyrábí již bezmála 60 let. I v současné době jsou k dispozici fotoaparáty, které splňují veškeré požadavky na kvalitu fotek, disponují přijatelnou velikostí a v neposlední řadě i cenou, která je pro většinu zájemců o takový fotoaparát, rozhodující.

Polaroid fotoaparáty jsou vyráběny stejnojmennou společností, u nás je možné zakoupit jen setinu současně nabízených polaroidů. Chcete-li vybírat z rozšířené nabídky, vyzkoušejte oficiální internetové stránky Polaroid, kde je možné vybraný fotoaparát rovnou zakoupit a nechat s jej zaslat.

Populárním se stal Polaroid Z2300W, který dokonce umí vytisknout snímky, na něj pak navazují další řady Polaroidů, u kterých byly vlastnosti postupně zdokonalovány.

Pokud jde o novinky, Polaroid hodlá přijít na trh s naprostou novinkou, která má nápadné spojení se sítí Instagram. Model fotoaparátu na první pohled vypadá právě jako ikonka mobilní služby Instagram, bude disponovat integrovanou tiskárnou a fotky tedy bude možné vyvolat prakticky okamžitě, v neposlední řadě lze mluvit i o dotykovém displeji, který je velmi praktický jde-li o snadné ovládání.

Bezinkoustová integrovaná tiskárna ZINK, která je používána pro fotoaparáty Polaroid, byla použita v přístrojích již několikrát a funguje na poměrně jednoduchém principu. Prostřednictvím působení tepla se zabarvuje speciální papír, který je přímo ve fotoaparátu uložen.

Kompletní nabídku Polaroid fotoaparátů najdete přímo na internetových stránkách společnosti Polaroid, která se zaměřuje nejen na fotoaparáty, ale i například na slavné sluneční brýle, televize nebo jinou elektroniku.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Jak vybrat fotoaparát a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.